Programlarımız

30 yıllık bilgi, birikim ve deneyim

Çocuk Programı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32 yıllık deneyimimiz ve uzman eğitmen kadromuzla birlikte oluşturulmuş programlarla, ilköğretim ikinci sınıftan başlamak üzere liseye kadar olan süreçte, çocuğunuzun kendi yaş gruplarında ve seviyesinde öğrencilerle İngilizce'yi severek öğrenmeleri, aynı zamanda sosyal yeteneklerini de geliştirmeleri sağlanmaktadır.

 

Sınıf eğitiminin yanı sıra öğrencilerimize verilen birebir derslerle de anlamadıkları konular veya okulları için gerekli olan İngilizce desteği de sağlanabilmektedir.

 

Öğrencilerimiz küçük yaşta başladıkları bu eğitim sayesinde hem dil konusunda yaşıtlarına göre bir adım öne geçmekte, hem de sosyal becerilerini geliştirip kendine güvenen, disiplinli ve insan ilişkileri konusunda yetenekli ve başarılı bir birey olma yolunda emin adımlar atabilmektedir.

 Eğitim süreci içinde öğrenciler seviyelerine göre;

 

* Alfabe, sayılar, renkler, günler, aylar başta olmak üzere kendilerini ifade etmeyi sağlayacak temel kalıpları öğreneceklerdir.

 

* Günlük rutinini anlatmanın yanı sıra, geçmiş zamanda olmuş olayları rahatlıkla anlatabilir hale gelmekte ve kelime bilgilerini de aynı oranda geliştirmektedirler.

 

* Türkçe'de var olmayan kalıplarla tanışıp, geçmiş ve şu anın dışında gelecekle ilgili düşüncelerini de rahatlıkla anlatıp kendilerini ifade edebilir düzeye erişeceklerdir.

Online Başvuru

American House Karşıyaka

Hızlı İletişim

Adınız:
Soyadınız:
E-Posta:
Telefon:
Şube Seçin
Mesajınız:

Copyright © 2014 American House Language Schools | Tüm Hakları Saklıdır.

Inteso Yazılım Web Tasarım İzmir