Programlarımız

30 yıllık bilgi, birikim ve deneyim

Sınav İngilizcesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

American House Language Schools Sınav İngilizcesi Programları ile TOEFL IBT, IELTS, TOEIC ve YDS'de iyi bir skor elde etmeniz için size profesyonel destek vermektedir.
 

Ülkemiz de dahil olmak üzere dünya genelinde yaklaşık 6.000 eğitim kurumu tarafından ‘İngilizce Yeterlilik Belgesi’ olarak kabul edilen TOEFL (Test of English as a Foreign Language), üniversite eğitimine yabancı dilde devam edecekler, yurtdışında eğitim alacaklar, yüksek lisans ve master programlarına katılacaklar için aranan bir şart, birbirinden farklı birçok sektörde çalışan beyaz yakalılar içinse statü-maaş artışına neden olan bir sınavdır.

TOEFL, reading (okuma), listening (dinleme), speaking (konuşma) ve writing (yazma) bölümlerinden oluşmaktadır ve özellikle IBT (Internet Based Test = Internet Üzerinden Test) sınavına geçildiğinden beri, sadece İngilizce bilgisini ölçen bir sınav olmadığı için, sınav taktikleri de farklıdır.

TOEFL IBT’de iyi bir skor elde etmeniz için sınav taktikleri, sınav tekniği ve içeriği ile ilgili profesyonel bir destek almanız önemlidir.

Okulumuzda TOEFL IBT içeriğine uygun olarak oluşturulmuş TOEFL sınav programında öncelikle sınav tekniklerini ile ilgili eğitim alırsınız. Daha sonra TOEFL sınav online olarak gerçekleştirildiği için bilgisayar hakimiyetinizi ve pratiğinizi artırmak için bilgisayar ortamında birebir TOEFL sınavına uygun olarak uygulamalı bir eğitim alırsınız.

 

YDS Kursu 

YDS (Yabancı Dil Sınavı) eğitim programlarında önce gramer eksikleriniz tamamlanır. Sonra YDS dersi, sınav taktikleri, sorulardaki ipuçları, şıklardaki püf noktaları gibi konularla tamamen sınav tekniklerine yönelik olarak verilir. Ayrıca ‘vocabulary’ yani kelime çalışmalarıyla da kelime dağarcığınızı genişletirsiniz. YDS eğitimi konusunda uzman eğitmenler eşliğinde tamamen teknik ve taktik çalışmalarına yönelik gerçekleştirilir.

Online Başvuru

American House Karşıyaka

Hızlı İletişim

Adınız:
Soyadınız:
E-Posta:
Telefon:
Şube Seçin
Mesajınız:

Copyright © 2014 American House Language Schools | Tüm Hakları Saklıdır.

Inteso Yazılım Web Tasarım İzmir