Programlarımız

30 yıllık bilgi, birikim ve deneyim

Kurumsal İngilizce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amerikan House Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü dil eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitimi ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.


Kuruluşunuza özel dil eğitimi için kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle dil okulumuzda standart olan İngilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur.

Seviye sınavının ardından, hem İngilizce seviyelerini en doğru şekilde tespit etmek hem de kişilik analizlerini yaparak en sağlıklı eğitimin nasıl verilebileceğini saptamak amacıyla öğrenci adayları tek tek mülakata alınmaktadır.

Başından sonuna öğretmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızın gözetiminde titizlikle gerçekleştirilen bu süreçler sonucunda, elde ettiğimiz veriler ışığında kurumunuza özel bir eğitim programı oluşturulur.

Eğitiminizi ister okulumuzda isterseniz de kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz. Çalışanlarınız merkezlerimizde devam etmekte olan kişilere özel açık grup derslerimize katılabilecekleri gibi birebir eğitim de alabilirler. Fazla mesai, hastalık gibi durumlardan kaynaklanan ders kaçırmalarını okulumuz içindeki tekrar dersleri ile ücretsiz olarak telafi edebilirler.

Eğitim boyunca kullanılacak olan tüm materyaller (kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.

 

Eğitim süreci boyunca katılımcıların başarı düzeyleri, notları ve devam durumunu gösteren raporlar hazırlanarak şirket yönetiminize sunulmaktadır.

Online Başvuru

American House Karşıyaka

Hızlı İletişim

Adınız:
Soyadınız:
E-Posta:
Telefon:
Şube Seçin
Mesajınız:

Copyright © 2014 American House Language Schools | Tüm Hakları Saklıdır.

Inteso Yazılım Web Tasarım İzmir